Огірки будуть рости швидко та інтенсивно нарощувати нові зав’язі. Врожайність, яка буде радувати не тільки вас, але й буде на заздрість сусідам за умови, що до липня місяця в огірків не утвориться дефіцит мікро- та макроелементів.
Це буде катастрофою, бо плоди ростимуть повільно, матимуть криву форму та гіркий присмак.
Як врятувати врожай
В період активного утворення зав’язей та плодоношення потрібно підживлювати грядки з огірками. В цей період вони споживають вдвічі більше поживних речовин. Дефіцити особливо помітно, коли плоди ростуть з викривленою формою, а листя жовтіє.
Врятувати врожай можна за наступною схемою. Спочатку по вологому ґрунту треба пролити розчином карбаміду. На 10 л води додайте 20 г засобу. На сухий ґрунт під корінь не поливають, бо можна спалити кореневу систему.
Через 4-5 днів можна переходити до наступного етапу підживлення. У відро води всипте склянку золи та 200 мл оцту 9%. Через добу після настоювання можна буде підлити під корінь огірків.
Через 7-10 днів проводять фінальний етап підживлення з застосуванням калійної селітри. Пропорція для розчину становить 25 г на 10 л води. Це дасть можливість огіркам набирати розмір та покращувати смакові властивості.
Такий багатоетапний підхід до порятунку та підтримки рослин дасть гарний результат. Огірки будуть родити аж до самої осені.